O firmie

AMT jest firmą transportowo-logistyczną powstałą w 2008 r. Świadczymy usługi w zakresie przewozów drogowych ładunków drobnicowych oraz przesyłek ekspresowych w ruchu krajowym i międzynarodowym na terenie wszystkich krajów Europy.

Dzięki wieloletniej współpracy ze światowymi liderami w dziedzinie międzynarodowego transportu drogowego, lotniczego i morskiego zgromadziliśmy stosowne doświadczenia, pozwalające nam na profesjonalną obsługę naszych Klientów.

Wraz z rozwojem firmy, stawialiśmy sobie coraz wyższe wymagania, mające na celu utrwalenie pozycji rynkowej, dalszy dynamiczny rozwój oraz poszerzenie obszaru świadczenia usług. Cenimy sobie wysoce zdobytą pozycję oraz wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną w zakresie transportu i logistyki. Budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz dbałość o wysoką jakość usług stanowią nasze atuty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom nieustannie zmieniającego się rynku przewozowego oraz w trosce o dalszą współpracę z naszymi Klientami kreujemy programy wspomagające transport towarów, nadzorujemy oraz realizujemy osobiście ich wykonanie. Tworzymy oferty indywidualne, dostosowując je do potrzeb i wymogów naszych Klientów.